Work Offline

هنگامی که شما می خواهيد يک صفحه وب را Save کنيد (از منوی File|Save) ، درصورتی که صفحه ی مورد نظر دارای تصاوير زيادی باشد، اين عمل به دليل Download‌کردن تصاوير از اينترنت، طول می کشد. برای اين که اين کار کمتر طول بکشه، بايد Work Offline کنيد و صفحه رو Save کنيد و بعد دوباره Work Online کنيد. در اين صورت چون ديگه نيازی نيست که همه ی تصاوير را از اينترنت Download شوند و همان تصاويری که قبلا Download شده اند ذخيره می شوند.

  
نویسنده : محمد ; ساعت ٢:٥۱ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢۸ امرداد ،۱۳۸٢

Sign Out Of Yahoo & Exit

چنانچه شما در مسنجر Online باشيد، چنانچه خواستيد Disconnect کنيد، حتما از گزينه ی Login | Disconnect استفاده کنيد. چون اگر اين کار را نکنيد، ID شما Online می ماند (و اصطلاحا می پوکه!! ) و مردم فکر می کنند شما Online هستيد ولی جواب اونارو نمی ديد (برای همين هم بهشون بر می خوره ) يا مثل من: يک Status‌ با مضمون اين که Online نيستيد بذاريد. مثل: I'm Disconnected يا I'm not Online . بعدش هم Disconnect کنيد. تازه اينجوری باکلاس تره

  
نویسنده : محمد ; ساعت ۳:٥٢ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٧ امرداد ،۱۳۸٢

ُError in System Ignoring

چنانچه شما افرادی را در ياهو Ignore می کنيد ولی آنها دوباره به شما PM می دهند، اين است که شما افراد زيادی را Ignore کرده ايد و ليست Ignore شما پر شده است. شما برای رفع اين مشکل بايد چند نفری را از اين ليست حذف کنيد تا بتوانيد کسی را Ignore کنيد.

  
نویسنده : محمد ; ساعت ٩:۱۸ ‎ب.ظ روز شنبه ٢٥ امرداد ،۱۳۸٢

ُSMTP Server Error

چنانچه در Connect شدن به SMTP Server های ياهو مشکل داشتيد، اين مشکل با Restart کردن سيستم حل می شود. همچنين اگر می خواهيد برای کسی فايل بفرستيد و فايل برای او نمی رود هم چاره ی مشکل Reset‌ کردن سيستم است.

  
نویسنده : محمد ; ساعت ۳:۱٠ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢۳ امرداد ،۱۳۸٢

)........(

(........|...........)

  
نویسنده : محمد ; ساعت ۱٢:٥٧ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۱ امرداد ،۱۳۸٢