Bulk خود را خالی نکنید!

Bulk  خود را خالی نکنید!

معمولا هرزنامه ها (Spams) و نامه های تبلیغاتی در Yahoo Mail، در Bulk ظاهر می شوند. بنابراین یک عده عادت کرده اند که همیشه Bulk را Empty کنند. اما من به شما توصیه می کنم که این کار را نکنید. چون در بعضی مواقع، ایمیل های غیر Spam ، مثلا ایمیلی که دوست شما برایتان ارسال کرده است، در Bulk قرار می گیرد. که با Empty کردن آن، ممکن است ایمیل مهمی را از دست بدهید.

به نظر من شما قبل از Empty کردن Bulk یک نگاه کلی به Subject های آنها بیندازید و اگر چیز بدرد بخوری نبود، Empty کنید.

 

  
نویسنده : محمد ; ساعت ۱٢:٥۱ ‎ق.ظ روز جمعه ٢۸ آذر ،۱۳۸٢

باز هم یک فکر غلط!

باز هم یک فکر غلط!

یک فکر بسیار غلط دیگر هم که متاسفانه رایج شده است، تغییر دادن پسوند فایل Server.exe به Server.jpg یا Server.gif و … برای مخفی نگه داشتن هویت اصلی برنامه است.

در این مورد نیز باید گفت که این کار غیر ممکن می باشد. و اصولا این حرف از ساختار غلط است.

چون Gif، Jpeg و … فرمتهای تصویری هستند و قابل اجرا نیستند. بلکه قابل نمایش هستند.

یعنی به وسیله ی برنامه هایی مانند Windows Picture and Fax Preview یا ACDSee قابل دیدن هستند.

اما exe فایل اجرایی است. یعنی حاوی دستورات قابل فهم و اجرا برای کامپیوتر است.

در ترانژوا، شما می توانید برای گول زدن طرف، یک عکس را درون Server جاسازی کرده و به طرف بدهید. که در نهایت فایل Server.exe را با اسم Picture1.jpg.exe برای طرف بفرستید. باز در این صورت فایل نهایی exe است و نه jpeg. این کار برای این است که طرف فکر کند برای او عکس و نه فایل اجرایی فرستاده اید. که او فکر نکند می خواهید هکش کنید.

 

 

  
نویسنده : محمد ; ساعت ٦:٥٢ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٥ آذر ،۱۳۸٢

يک فکر غلط

يک فکر غلط

 

يک فکر غلط در ذهن اکثريت کساني که مي خواهند از تروجانها استفاده مي کنند، وجود دارد که هم اکنون آن را تشريح مي کنيم.

اين فکر که با داشتن IP يک نفر و پيدا کردن يک پورت باز روي کامپيوتر طرف، مي توان به او Connect شد و اختيار کامپيوتر او را در دست گرفت. آنهم با استفاده از تروجان مثل Tranzhva , SubSeven و غيره.

ببينيد، من هم شنيده ام که برنامه هايي وجود دارند که مي توان به وسيله ي آنها، با در دست داشتن IP يک نفر، او را مورد حمله ي اينترنتي قرار داد. ولي هيچ گونه اطلاعي از آنها ندارم. چون اين برنامه ها خيلي کم ياب هستند و پخش نمي شوند. بنابراين تا حدودي بايد قید این برنامه ها را زد.

برنامه ي Tranzhva يا SubSeven و … تروجان هاي ديگر، از اين قابليت برخوردار نيستند. يعني نمي توان به وسيله ي اينگونه برنامه ها و پيدا کردن IP طرف و يک پورت باز، اختيار کامپيوتر طرف را در دست گرفت.

دليل اين امر هم اين است که شما فقط در صورتي مي توانيد اختيار کامپيوتر کسي را داشته باشيد که قبلا در آن Server يک تروجان را اجرا کرده باشيد. يعني بايد Server را براي طرف مقابل فرستاده باشيد و او آن را اجرا کرده باشد.

چون کار Server، گرفتن و اجرا کردن دستوراتي است که از Client مي آيند. بنابراين وقتي که Server در کامپيوتر طرف اجرا نشده باشد، چيزي در آن طرف وجود ندارد که شما به وسيله ي آن بتوانيد عملي را در کامپيوتر طرف انجام دهيد. و پورتهاي باز ديگر نيز نمي توانند عمل کنترل سيستم را براي شما انجام دهند.

اين کار مانند اين است که شما با يک آدم آنگولايي، فارسي حرف بزنيد!! طبيعي است که او حرف شما را نفهمد! مشابه اين امر در مورد پورت ها اتفاق مي افتد. وقتي شما مثلا ميخواهيد با پورت 80 با يک کامپيوتر صحبت کنيد، فقط مي توانيد اجراي دستورات HTTP را از او بخواهيد و انتظار ديگري نمي توانيد از او داشته باشيد. يا در مورد پورت 23 نيز همينطور و پورتهاي ديگر. چون هر کدام از اين پورتها کار به خصوصي را انجام مي دهند.

 

يک اشتباهي که همه مي کنند اين است که IP طرف را به وسيله ي netstat به دست مي آورند و با پورت 5101 که يک پورت باز است، به وسيله Client يک تروجان، ميخواهند به طرف Connect شده و اختيار کامپيوتر او را در دست بگيرند. که بنابر آنچه گفتيم، اين کار نيز غيرممکن مي باشد.

در کل بايد اين نکته را  گفت: IP يک نفر در چت به هيچ درد شما نمي خورد! بنابراين تلاش براي به دست آوردن آن بي فايده است. مگر در صورتي که Server يک تروجان از قبل روي کامپيوتر طرف اجرا شده باشد. يعني کس ديگري قبل از شما، به طرف Server داده باشد و طرف نيز آن را اجرا کرده و هک شده باشد. که چنين چيزي معمولا پيش نمي آيد.

 

بنابراين بايد بي خيال به دست آوردن IP افراد شويد.

  
نویسنده : محمد ; ساعت ۱:٤۳ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٥ آذر ،۱۳۸٢

HTML هم مي تواند اجرا شود

HTML هم مي تواند اجرا شود

چنانچه با وِيژوال بيسيک کار کرده باشيد، ديده ايد که با زدن F5، برنامه اجرا مي شود. و چنانچه در حين اجرا برنامه خطايي پيش بيايد، ويژوال بيسيک آن خطا را براي شما نمايش مي دهد.

حتما گفته ايد که چقدر خوب مي شد اگر HTML هم مي توانست اجرا شده و مورد اشکال زدايي قرار بگيرد.

اين کار با Microsoft Script Editor امکان پذير است.

Script Editor برنامه ايست که در Microsoft Office XP وجود دارد و اين امکان را به شما مي دهد که HTML را بنويسيد و درست مانند ويژوال بيسيک، با زدن F5 آن را اجرا کنيد. و چنانچه در هنگام اجرا، خطايي پيش بيايد، Script Editor آن خطا را براي شما نشان مي دهد.

 

Script Editor را چگونه اجرا کنيم؟

در محيط Microsoft Word يا Microsoft Front Page، در منوي Tools > Macros ، گزينه ي Microsoft Script Editor را انتخاب کنيد.

 

حتي Script Editor اين قابليت را دارد که فايلهاي Word را به صورت کامل به فرمت HTML تبديل کند.

 

  
نویسنده : محمد ; ساعت ۳:۳۱ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٤ آذر ،۱۳۸٢

Asynchronous Socket Error

Asynchronous Socket Error

یکی از مشکلات عمده ای که احتمالا همه با آن مواجه هستند، پیام خطای Asynchronous Socket Error است.

این مشکل چندین دلیل دارد:

1-      کامپیوتر طرف در LAN قرار دارد. این حالت معمولا در مورد کافی نت ها پیش می آید. در مورد کامپیوترهای LAN، شما فقط به کامپیوتر مرکزی می توانید Connect شوید. به عنوان مثال در یک کافی نت، 6 کامپیوتر وجود دارد که همه به هم وصل هستند که یکی دارای Modem و بقیه به وسیله Network Adapter به همدیگر شبکه هستند. شما فقط می تونید به اون کامپیوتر که Modem دارد Connect شوید و به بقیه آنها نمی توانید Connect شوید. در چنین حالتی، IP طرف مقابل با 192.168 یا 169 شروع می شود.

2-      طرف مقابل Online نیست. ممکن است شما IP را دریافت کنید و طرف کمی بعد از Online بودن، Disconnect کند. دیگر نمی توانید به او Connect کنید.

3-      طرف مقابل Firewall دارد. در بعضی مواقع Firewall Windows XP جلوی Connect شدن را می گیرد.

4-      ISP طرف مقابل مشکل دارد. در بعضی ISP ها، اجازه ی باز شدن پورتهای با شماره ی بالا داده نمی شود. برای این مشکل می توانید یک شماره پورت کمتر، مثل 8005 استفاده کنید.

5-      ISP طرف مقابل Firewall دارد. در بعضی مواقع، خود ISP اقدام به Firewalling می کند و دیگر حتی اگر طرف مقابل هم فایروال نداشته باشد، شما نمی تونید Connect شید.

6-      امکان Connect شدن در آن لحظه امکان پذیر نیست. ممکن است دفعه ی بعدی که طرف مقابل به اینترنت وصل می شود بتوانید به او وصل شوید.

 

در کل این نکته را باید بدانید که همیشه نمی توان به طرف مقابل Connect شد.

 

 

  
نویسنده : محمد ; ساعت ۱٢:٥٤ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٤ آذر ،۱۳۸٢

از بین بردن Firewall

از بین بردن Firewall

در مورد از بین بردن فایروالها هم سوال شده بود.

باید بگم که این تروجان به طور پیش فرض فایروالهای ZoneAlarm و Norton Internet Security را می بندد.

در ضمن Norton Antivirus  را هم از کار می اندازد.

 

 

  
نویسنده : محمد ; ساعت ۱۱:٠٩ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢٤ آذر ،۱۳۸٢

Server جدید

Server جدید

سلام به همگی.

Server ترانژوا که در فایل Tranzhva.zip که همه تون دانلود کردین وجود داره، توسط Norton Antivirus شناسایی شده و قابل استفاده نیست.

این Server جدید رو دانلود کنید و به جای Server قبلی بذارید.

Download Now

این Server هم توسط Antivirus شناسایی نمیشه و هم اینکه یک سری از اشکالاتش رفع شده.

Server قبلی رو بی خیالش بشید چون اصلا فایده نداره.

 

 

  
نویسنده : محمد ; ساعت ٧:٤٤ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢۳ آذر ،۱۳۸٢

يک سوال کلی

جواب به یک سوال کلی

 

نويسنده: پويا پرسپوليسی            شنبه، 22 آذر 1382، ساعت 22:57

سلام دوباره.من همونم که ميخواستم تشويقت کنم!!!!داداش يه سوال: اگه آی پی طرفو دراريم خودت چه پورتيو پيشنهاد ميکنی که بهش کانکت بشيم؟ بدون فرستادن سرور. اين سرورو نتونستم بسازم. کلی کار کردم روش ولی نشد! فعلا خدافظ

            E-mail:  وارد نشده است URL:  sorkhpooshan.blogsky.com

 

 

یک نکته کلی در اینجا باید گفت. و اون این که شما حتما باید اول Server رو برای طرف بفرستید که اجرا کنه و راه دیگه ای نداره! مانند همه ی تروجان ها. و نمیشه بدون فرستادن Server به طرف Connect بشید.

چون باید یه چیزی اون طرف باشه که حرف شما رو گوش کنه یعنی فرمان هایی که از شما می رسه رو اجرا کنه. که این کار، کار Server است.

این تروجان به طور پیش فرض با پورت 6653471 کار می کنه. البته شما می تونید پورت دلخواه خودتون رو در Edit Server تعیین کنید اما معمولا این کار لازم نیست.

 

 

  
نویسنده : محمد ; ساعت ۱:٢٩ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢۳ آذر ،۱۳۸٢

کاهش دادن حجم Server

کاهش دادن حجم Server

همانطور که احتمالا خودتون هم متوجه شدین، Server این برنامه حجم زیادی داره. (1MB) که این حجم مشکلاتی رو براتون به وجود میاره.

برای این که حجم Server رو کم کنید، می تونید یک عکس JPEG با سایز کوچک رو انتخاب کنید و در Server بذارید. و سپس با استفاده از Save Server As، آن را به یک اسم ذخیره کنید. که در این صورت حجم Server از 1MB به 380KB کاهش خواهد یافت.

در ضمن اگر نمایش داده شدن عکس براتون اهمیت نداره، می تونید یک عکس سیاه کوچک مانند این عکس.

رو بذارید و Show Picture رو هم بردارید. اینجوری دیگه عکسی برای طرف نمایش داده نمیشه و حجم Server به نزدیکای 350KB میرسه.

 

  
نویسنده : محمد ; ساعت ٧:۱٤ ‎ق.ظ روز شنبه ٢٢ آذر ،۱۳۸٢

...

  
نویسنده : محمد ; ساعت ۱٠:٤٤ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢٠ آذر ،۱۳۸٢

راهنمای فارسی ترانژوا

راهنماي فارسي استفاده از ترانژوا

تعداد زيادي از دوستان از من درخواست کرده اند که يک راهنماي فارسي براي ترانژوا بنويسم. من هم امروز اين راهنما رو براتون آماده کردم. اميدوارم مفيد باشه. در ضمن اگر سوال يا مشکلي داشتيد حتما بپرسيد.

 

اين برنامه بر اساس مدل Client – Server عمل مي کنه. بدين صورت که برنامه ي Server بايد در کامپيوتر طرف مقابل اجرا شده باشه تا دستورات رو از Client بگيره و اجرا کنه.  که منظور همون Client.exe و Server.exe است.

شما براي اين که بتونيد وارد کامپيوتر کسي بشيد، ابتدا بايد فايل Server رو براش بفرستيد که اجرا کنه. که اين کار مي تونه از طريق Send File در Yahoo Messenger انجام بشه. (معمول ترين روش).

اما سوال اينجاست که چطور اين فايل رو بايد براي طرف بفرستيم؟

همانطور که ممکنه متوجه شده باشيد، وقتي فايل Server.exe رو اجرا مي کنيد، يک عکس مي بينيد. اين براي اينه که طرف فکر کنه براش عکس فرستاديد. و ديگه شکي به هک شدن نکنه. شما مي تونيد يک عکس در حداکثر حجم 170 کيلوبايت با فرمت JPEG انتخاب کنيد و توي  Server بذاريد که طرف ببينه.

وقتي که Server رو فرستاديد، چيز ديگري که نياز داريد IP طرف است. که اين IP براي يک ايميل که شما تعيين مي کنيد فرستاده ميشه. يعني به محض اين که طرف فايل رو اجرا کرد، آدرس IP اون براي شما ايميل ميشه. و شما بايد ايميلتون چک کنيد که ببينيد IP طرف چي بوده. اگر با Yahoo Messenger  Online باشيد، همين که IP اومد، به شما Alert داده ميشه و شما مي تونيد همون لحظه IP رو يادداشت کنيد.

حال که IP را به دست آورديد، بعد از آن بايد آن را در Client قرار دهيد. يعني در جايي که 127.0.0.1 نوشته شده است. و دکمه ي Connect را بزنيد.

وقتي عبارت Connected رو ديديد، يعني اين که شما به طرف وصل شده ايد و مي تونيد با کامپيوترش کار کنيد.

با File Manager مي تونيد فايلهاي طرف رو ببينيد. (Screenshot)

 با  ScreenCapture مي تونيد از صفحه ي طرف مقابل عکس بگيريد و ببينيد که اون داره چه کاري انجام ميده. (Screenshot).

با Process Manager مي تونيد ببينيد که چه برنامه هايي در کامپيوتر طرف اجرا شده و هر کدوم رو که نخواستيد ببنديد. يا اين که يه برنامه که خودتون دلتون بخواد رو روي طرف اجرا کنيد.

با Screen Resolution Manager مي تونيد مختصات صفحه هايي رو که کارت گرافيک طرف پشتيباني مي کنه رو ببينيد و همچنين مختصات صفحه ي فعلي رو. و اونو به هر حالتي که ميخوايد تغيير بديد. مثلا 1027 x 768.

با Winamp Controller مي تونيد با برنامه ي Winamp در کامپيوتر طرف کار کنيد. مثلا براش آهنگ بذاريد.

با KeyLogger مي تونيد ببينيد که طرف داره چه کليدهايي رو ميزنه

با Keyboard Simulator مي تونيد کليد روي کامپيوتر طرف فشار بديد. يعني درست مثل اين که خودتون پاي کامپيوتر طرف نشسته باشيد.

با WebDownload مي تونيد يک فايل رو از اينترنت در کامپيوتر طرف دانلود کنيد.

با Yahoo ID Extractor مي تونيد ببينيد که چه Yahoo ID هايي در کامپيوتر طرف وجود دارند و هر کدام به طور مجزا تا به حال با چه کساني چت کرده اند.

با Startup Manager مي تونيد ببينيد که چه برنامه هايي در اول راه اندازي ويندوز طرف اجرا مي شوند. و اونها رو دستکاري کنيد. مثلا اين کار در جايي مي تونه مفيد باشه که شما بخواهيد ضدويروس يا فايروال رو از کامپيوتر طرف غيرفعال کنيد.

با Audio CD Controller مي تونيد CD Drive طرف رو کنترل کنيد. و اگر Audio CD در درايوش گذاشته باشه، Play ميشه.

با MessageBox مي تونيد يک پيام براي طرف به نمايش در بياريد با دکمه هاي OK , Cancel , Yes , No , ... و ببينيد که طرف چه دکمه اي رو زده.

با InputBox مي تونيد يک کادر پرسشي براي طرف به نمايش در بياريد و جوابي که ميده رو ببينيد. با استفاده از اين مي توان طرف رو براي دريافت پسورد گول زد. مثال:

Enter your yahoo password:

و اينجوري از طرف  پسورد رو مي گيريد.

 

با Volume Controls مي تونيد ولوم هاي کارت صداي طرف مقابل رو دستکاري کنيد.

با Shutdown مي تونيد کامپيوتر طرف رو خاموش يا Reset کنيد. البته فعلا فقط در ويندوز 98 عمل مي کنه.

با Chat هم مي تونيد يک پنجره چت روي طرف باز کنيد و با اون چت کنيد.

با Registry Editor مي تونيد رجيستري طرف رو دستکاري کنيد. البته اين فعلا يک سري مشکلها داره و ممکنه درست کار نکنه. ولي در ورژن هاي بعدي درست خواهد شد.

با "Internet Explorer" هم مي تونيد از فيلترها عبور کنيد. به عنوان مثال شما کسي را در خارج کشور (جايي که اينترنت فيلتر نشده وجود دارد) هک مي کنيد و در زماني که اون طرف Online باشه مي تونيد با استفاده از اينترنت اون، سايتهاي فيلتر شده رو ببينيد. البته اين هم ممکنه يه سري مشکلات داشته باشه که در نسخه هاي بعدي درست ميشه.

و ..... قابليتهاي ديگر.

 

 

حال نحوه ي کار با Edit Server :

 

 

1-      ابتدا بايد فايل Server رو انتخاب کنيد. مثلا با فرض اين که در اين مسير باشد: D:\Programs\Tranzhva\Server.exe

2-      دکمه ي Retrieve Settings رو بزنيد و صبر کنيد. بعد از چند لحظه تنظيمات فعلي Server نمايش داده خواهند شد. البته دقت کنيد که در اين موقع Server نبايد اجرا شده باشد. چنانچه آن را اجرا کرده ايد، از Task Manager آن را End Process کنيد. و بعد دوباره Retrieve Settings بزنيد.

3-      بعد از اينکه تنظيمات نمايش داده شد، ايميل خودتون رو در قسمت Email وارد کنيد. سعي کنيد از Yahoo Mail استفاده کنيد.

4-      در قسمت Mail Server، mx1.mail.yahoo.com رو بذاريد. البته mta208.mail.scd.yahoo.com هم خوبه.

5-      Port هم پورتيه که Server براي شما باز مي کنه. که اگه دوست داشته باشيد مي تونيد تغييرش بديد اما معمولا لازم نيست. اما اگر تغييرش داديد، از عددي بالاتر از 5000 استفاده کنيد. چون پورتهاي با شماره ي کمتر ممکنه توسط برنامه هاي ديگر در حال استفاده باشند و Server نتونه اون پورت رو براتون باز کنه.

6-      Victim Name هم اسم قرباني است. يعني مثلا شما چند نفر رو هک کرده ايد و مي خوايد ببينيد که اين IP که براتون اومده مال کدوم يکي از اوناست.

7-      در قسمت Picturee هم شما مي تونيد عکسي رو که مي خوايد طرف هنگام اجرا کردن Server ببينه، انتخاب کنيد و در Server بذاريد. براي اين کار، ابتدا Select Picture رو بزنيد و سپس يه عکس با فرمت JPEG و حداکثر حجم 170 کيلوبايت انتخاب کنيد. و بعد هم Insert Picture رو بزنيد. پس از چند لحظه اين عکس درون Server جاسازي ميشه.

8-      Show Picture رو تيک بزنيد.  اين باعث ميشه که طرف عکس رو ببينه. اگر تيک نخورده باشه، هيچ عکسي براي طرف نمايش داده نميشه.

9-      Extract Picture رو هم فعلا بي خيالش بشيد.

10-   حال بعد از اين که همه ي تنظيمات رو انجام داديد، Modify Server رو بزنيد. که تغييرات در Server اعمال بشه.

11-   بعد از اون Save Server As رو بزنيد. و يک اسم مانند mypicture.jpg.exe براش بذاريد.

هم اکنون فقط کافيست که اين فايل جديد رو براي طرف بفرستيد و اون اجراش کنه تا کنترل از راه دور کامپيوترش دستتون بياد.

 

 

اميدوارم که چيزي رو از قلم ننداخته باشم.

اگر سوال يا مشکلي براتون پيش اومد حتما اطلاع بديد.

  
نویسنده : محمد ; ساعت ٩:۳۱ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢٠ آذر ،۱۳۸٢

ويروسی در کار نيست

ويروسي در کار نيست

بعضي ها ممکنه بگن که برنامه ي ترانژوا ويروس داره. ولي اينطور نيست. چون اين برنامه توسط Norton Antivirus شناسايي شده هنگام اجرا شدن پیام میده که ويروسي است. مانند همه ي تروجانهاي ديگه. که اگر اونها رو هم بخوايد اجرا کنيد، بهتون Alert ميده. مثل SubSeven , NetDevil و غیره.

پس خيالتون از اين بابت راحت باشه.

فعلا با اجازه.

 

 

  
نویسنده : محمد ; ساعت ۸:٤۸ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢٠ آذر ،۱۳۸٢

رسم کردن نمودار توابع رياضی

رسم کردن نمودار توابع ریاضی

vbFuncDraw

این کد که می بینید برای رسم کردن توابع ریاضی به کار میره. بدین صورت که شما اسم تابع رو بهش میدین و اون رسم می کنه. به عنوان مثال F(X) = X * Sin(X) . منتها شما باید در کد برنامه اسم تابع را عوض کنید.

همچنین کد برنامه رو می تونید از اینجا دانلود کنید.

Download Now

 

Const P = 3.14159265358979

Public Beg, Ende, YMin, YMAx, XA, YA

 

Private Sub Form_Click()

Cls

DrawFN

End Sub

 

Private Sub Form_KeyDown(KeyCode As Integer, Shift As Integer)

If KeyCode = vbKeyF5 Then Call Form_Click

End Sub

 

Private Sub Form_Load()

MsgBox "Click on the form or press F5 to draw the chart"

End Sub

 

Function G(X)

On Error Resume Next

G = Sin(X) * 5

End Function

 

Function F(X)

On Error Resume Next

F = X + 1 / X 'You define your own math Function here

End Function

 

Function H(X)

On Error Resume Next

H = F(G(X))

End Function

 

Function J(X)

J = Int(X)

End Function

 

Function Q(X)

Q = Abs(X)

End Function

 

Function R(X)

R = Sqr(X)

End Function

 

Sub DrawFN()

On Error Resume Next

Beg = -10

Ende = 10

YMin = Beg

YMAx = Ende

Me.Scale (Beg, YMin)-(Ende, YMAx)

Me.DrawWidth = 1

For n = Int(Beg) To Int(Ende)

    Line (n, YMin)-(n, YMAx), QBColor(8)

Next n

For n = Int(YMin) To Int(YMAx)

    Line (Beg, n)-(Ende, n), QBColor(8)

Next n

Me.DrawWidth = 1

mojo = F(3E+35)

Line (Beg, mojo)-(Ende, mojo), QBColor(9)

mojo = F(-3E+35)

Line (Beg, mojo)-(Ende, mojo), QBColor(9)

 

Line (Beg, 0)-(Ende, 0), QBColor(15)

Line (0, YMin)-(0, YMAx), QBColor(15)

 

For X = Beg To Ende Step 0.001

'Change this number compatible with your CPU Speed.

'Choose a smaller number If you want the chart to be drawn better.

'But If you choose a small value, the chart will be drawn slower

    y = F(X)

    y = -y

    PSet (X, y), vbRed

    If Err Then

        Line (X, YMin)-(X, YMAx), vbGreen

    End If

Next X

End Sub

 

  
نویسنده : محمد ; ساعت ٢:٥۱ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱۸ آذر ،۱۳۸٢

يه چيز باحال جديد

استقبال سايتهاي عربي از Tranzhva

خیلی جالبه امروز اینجا رو دیدم که در یک سایت عربی، آموزش استفاده از برنامه ی Tranzhva گذاشته شده بود.

فقط برید ببینید بخندید

من که چند سری روده بر شدم سر این قضیه!!

 

  
نویسنده : محمد ; ساعت ٤:٥٥ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱٦ آذر ،۱۳۸٢

خنده

اینو ببینید فقط بخندید!!

  
نویسنده : محمد ; ساعت ۸:۳٩ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٥ آذر ،۱۳۸٢