جواب به سوالات

جواب به سوالات

 

چه شکلي مي توان با وي بي دات نت فايل اجرايي مستقل ساخت

با VB.NET و در کل زبان هاي دات نت، نمي توان فايل اجرايي مستقل ساخت. و فايل شما براي اجرا شدن، به .NET Framework نياز دارد. که بايد بر روي ويندوز نصب شود. و حدود 30MB جا مي گيرد. و در ضمن در ويندوز 2000 و به بعد کار مي کند. يعني در ويندوز 98 و Me، نمي توان برنامه هايي که با يک زبان دات نت نوشته شده باشند، اجرا کرد.

در Windows Server 2003 ، به طور پيش فرض .NET Framework وجود دارد. بنابراين، اگر فايل مورد نظر شما روي Win2003 اجرا شود، حکم يک فايل مستقل را دارد. اما در غير اين صورت، بايد .NET Framework روي سيستم نصب شود. يعني در ويندوزهاي 2000 و XP.

 

سلام محمد جان من يک برنامه نوشتم ميخوام ايکون اونو از ايکون معمولي ويژوال بيسيک در بيارم بايد چه کار کنم

خيلي راحت. خاصيت Icon رو در فرم خودت تغيير بده و يک آيکون (فايل با پسوند .ico) انتخاب کن. و بعد موقع exe کردن پروژه، در قسمت Options، مي توني آيکون رو انتخاب کني. (اگر چندتا فرم داشته باشه برنامت)

 

 

سلام يک سوالي داشتم مي خواستم بپرسم که با تراژوا ميشه کامپيوتر هايي که در يک کافي نت هست هک کرد يا بايد سرور را به کامپوتر اصلي وارد کرد. منتظر جواب هستم. ممنون باي.

شما از درون کافي نت، مي تونيد کامپيوترهاي ديگر در همون کافي نت رو هک کنيد. ولي از خارج کافي نت، فقط کامپيوتر مرکزي رو ميشه هک کرد. و کامپيوترهاي ديگر که از اينترنت کامپيوتر مرکزي استفاده مي کنند رو نميشه از خارج از اون کافي نت هک کرد.

 

 

 

 

  
نویسنده : محمد ; ساعت ٥:٢٠ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱۱ تیر ،۱۳۸۳