جواب به یک سوال

جواب به یک سوال<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

سلام. اولاْ چطوری میشه آیکون فایل سرور رو عوض کرد؟ از این فایل سرور با این آیکون که شما گذاشتید نمیشه همه جا ازش استفاده کرد. دوماْ شما گفتید ترانژوا آنتی ویروس و فایروال رو از کار میندازه. ‍پس چطوری میشه باهاش مقابله کرد؟

 

جواب: در نسخه ی بعدی ترانژوا این قابلیت نیز افزوده خواهد شد.

در مورد سوال دوم هم منظورتون اینه که چه جوری با Server مقابله کنید؟

اگر منظورتون اینه، در نسخه ی بعدی این امکان گذاشته خواهد شد که شما تعیین کنید که آیا فایروالها و آنتی ویروس رو از کار بندازه یا نه.

 

 

/ 3 نظر / 6 بازدید
نوید

سلام. آقا محمد جواب سوال من يادت نره.

hamid

سلام . مدتهاست که ندانستن مطلبی کلافه ام کرده. من يه برنامه نسبتا بزرگ در وی بی ۶ نوشتم . بانک داده هم از اکسس ۹۷ استفاده کردم. تو اين بانک يک جدول دارم برای رده ها يا کتگوري . سه تا ستون دارم . رده اصلي . رده فرعي . زير رده فرعي. مثلا اين که رده اصلي فيزيک باشه رده فرعي ميتونه حرارت . کوانتوم و غيره باشه و در نهايت زير رده فرعي مثلا براي حرارت ميتونه فلان ازمايش باشه. اميد وارم متوجه شده باشي که سلسله مراتبي هست. من براي اين 3 تا فيلد چه تو اکسس و چه تو وي بي ميخوام و بايد که از کومبو باکس استفاده کنم . حالا سوال من دقيقا اينجاست من ميخوام که با انتخاب کومبو ي اولي ( و در حالت پيشرفته تر با انتخاب هر يک از اونها) کومبوهاي ديگه بر اساس اون ايتم هاشونو به روز کنن . مثلا من تو رده اصلي ممکنه فيزيک و شيمي و کامپيوتر و غيره داشته باشم که هر کد.مشون 30 - 40 تا زير رده دارن و هر کدوم از زير رده ها هم 10-15 تا زير رده ديگه. من ميخام مثلا با انتخاب فيزيک در کومبوي اولي فقط موارد مربوط به اون در کومبوي دومي ظاهر شه و به تبع اون مثلا با انتخاب حرارت در کومبوي دوم فقط موارد اون در کومبوي سوم ظاهر شه.

hamid

من در اکسس با دستور ات سلکت اس کيو ال اشنايي خوبي دارم اما کار نميکنه. به نظر قلق خاصي داره. در نهايت اينو بگم که اين جدول که حاوي ۳ فيلد هست به گونه اي پر ميشه که مثلا تو ستون اول ۹۰-۱۰۰ تا فيزيک هست و بعد مثلا توستون دوم ۳۰- ۴۰ تا کوانتوم و در نهايت در ستون سوم هست که همشون از هم مجزا ميشن. خواهش اکيد دارم که کمکم کني و اگه نشد لا اقل راهنمايي چيزي بگي .ممنون